Ramiel Bydgoszcz Gospodarze

Piotr Łęgowski Kierownik drużyny
Marcin Stefanowicz Kierownik drużyny

25.08.2014

Długo wyczekiwany początek sezonu w B-klasie, Ramiel rozpoczął od pewnego zwycięstwa i dopisania trzech punktów w tabeli.Mecz od początku był nieco chaotyczny jednak to Ramiel stwarzał sytuacje bramkowe. Wynik otworzył nasz najskuteczniejszy w końcówce poprzedniego sezonu napastnik, Karol Szewczyk. Wykorzystał On prostopadłe podanie z prawego skrzydłaod Damiana Winkowskiego. Znajdując się w sytuacji sam na sam pewnie pokonał bramkarza gości. Na drugą bramkę czekaliśmy tylko kilka minut, dobrą wymianę podań w środku pola, ponownie wykorzystał Karol, zdobywając piękną bramkę strzałem z powietrza. Asystę notuje nasz kapitan Seweryn Albrecht. Trzecia bramka dla naszego zespołu padła po kolejnych 10 minutach dobrej i szybkiej gry, indywidualną akcje i dośrodkowanie z prawego skrzydła Damiana, wykończył Przemysław Kosiorowski. Damian zdobywa w ten sposób drugą asyste w meczu. Po przerwie, mecz był o wiele spokojniejszy a obie ekipy widocznie obniżyły poziom. Padła tylko jedna bramka, długie podanie w pole karne od Darka Konwińskiego wykorzystał Karol, zdobywając swoją trzecią bramke w tym meczu.