PREZES

Utworzono:

23.09.2016

Opis meczu :

Już w dwudziestej minucie spotkania po odzyskaniu piłki na połowie przeciwnika i szybkim rajdzie wynik otworzył Jakub Bieliński . Po tej bramce gospodarze zepchnęli zespół Zrywu do głębokiej defensywy czego efektem były 2 zdobyte bramki do 20 minuty spotkania i wyjście na prowadzenie 2-1 . Jeszcze przed przerwą ładną akcją lewą stroną popisał się Mateusz Zoruk i wyrównał stan meczu 2-2 . Z takim wynikiem zespoły schodziły na przerwę . Po przerwie Bardzo dobry fragment gry zaliczyli goście, czego efektem były bardzo dobre akcje skrzydłami i kilka wypracowanych sytuacji bramkowych oraz 2 bramki ( Zoruk i Max Bartman) . Mechanik zdążył odpowiedzieć jednym trafieniem swojego kapitana. Po chwili wszystko wróciło do normy czyli przewaga Zrywu w tej połowie i zdobywane kolejne bramki. Po akcjach oskrzydlających , które były tego dnia mocną bronią gości wynik ustalili Max Bartman oraz Jakub Bieliński .