Utworzono:

18.04.2016

Błękitni Psary Polskie - MKS Tur 1921 Turek

17-04-2016 Boisko w Psarach 0:8

Gole: 2 X Adam Kąciak (asy. Jakub Kurzawa, Paweł Rybak), 2 X Gabriel Bazner ( asy. Adam Kąciak, Jakub Kurzawa), 2 X Patryk Jaśkiewicz ( asy. Michał Dybus, Mikołaj Modrzejewski), Mikołaj Modrzejewski (asy. Kacper Bednarek), Paweł Rybak (asy. Kacper Bednarek),

Skład: Patryk Chojnacki, Gabriel Bazner , Adam Kąciak, Mikołaj Modrzejewski, Bartosz Frątczak, Szymon Walczak, Michał Dybus, Patryk Jaśkiewicz, Jakub Kurzawa, Kacper Krzyżostaniak, Paweł Rybak, Bartosz Łożyński, Miłosz Łukasik, Kacper Majcherek, Kacper Bednarek, Kamil Pawlak, Bartosz Stasiak Nasz zespół udał się na daleki wyjazd do Psar, gdzie pewnie pokonał zespół gospodarzy 8:0. W pierwszej połowie dwukrotnie bramkarza gości pokonał Bazner i raz Kąciak, gospodarze ani razu nie zagrozili bramce strzeżonej przez Patryka Chojnackiego . Po przerwie drugiego gola strzelił Kąciak dwa trafienia dołożył Jaśkiewicz, Rybak i wynik ustalił Modrzejewski. Zespół z Psar zagroził naszej bramce po rzucie wolnym lecz świetną interwencją popisał się Majcherek, gospodarze najbliżej gola byli w 50 minucie sędzia podyktował rzut karny za faul Łożyńskiego, lecz zawodnik gospodarzy przestrzelił. Składamy serdeczne podziękowania dla Wójta Gminy Turek pana Karola Mikołajczyka za udostępnienie autobusu na mecz. Zwycięstwo cieszy tym bardziej, że graliśmy na trudnym terenie i z zespołem który traci bardzo mało goli na własnym boisku. Widać było pełne zaangażowanie wszystkich zawodników po stracie piłki, ciągle byliśmy w przewadze przeciwnik nie był w stanie zagrozić naszej bramce, a w ataku mieliśmy kilka wyborów do podania i bardzo dobrze komunikowaliśmy się na boisku.