Relacja z meczu

Autor:

Utworzono:

04.10.2015
W pierwszej części meczu jesteśmy drużyną lepszą, atakujemy co przyniosło nam gola już w 8 minucie, goście sporadycznie kontrują. Przed przerwą wydaje się, że mamy mecz pod kontrolą a na dodatek zawodnik gości zostaje usunięty z boiska za drugą żółtą kartkę, ale na nasze nieszczęście przypadkowy kontratak z lewej strony i piłka po niefortunnej interwencji bramkarza ląduje w siatce. Do przerwy remis 1:1    Po przerwie wydawało się, że wystarczy dobić osłabionego przeciwnika, ale brak nam szczęścia - broni bramkarz gości bądź piłka trafia w słupek. Po jednej z kontr goście wychodzą na prowadzenie, my wciąż nieskutecznie atakujemy. Sędzia na 10 minut przed końcem za drugą żółtą kartkę wyrzuca z boiska zawodnika gości lecz w tym dniu nie mamy szczęścia i nie potrafimy doprowadzić do remisu, a nawet jak doprowadzamy to i tak panowie sędziowie dopatrują się spalonego i bramki nie uznają. Po dramatycznym i zaciętym boju nasz zespół uległ na własnym stadionie drużynie z Klenicy, która broniła się w 9 z wielką determinacją i poświęceniem. Brawa dla obu zespołów za walkę i fajne widowisko.