Autor:

Seball

Utworzono:

06.05.2015

1’ 0:1, Konopski wyłuskuje piłkę przed polem karnym obrońcy gospodarzy i podaje do Łukaszewskiego, który w sytuacji sam na sam strzela z 15m obok bramkarza, obejmujemy prowadzenie po 32. sekundach gry!

9’ wrzutka Przybysza z lewej strony pola karnego i lekki strzał głową z 6m Łukaszewskiego

31’ 1:1, gospodarze atakują, a my czyhamy na szybkie kontry, w obronie gramy niepewnie, ale mamy szczęście, którego limit wyczerpuje się, gdy najpierw nasz zawodnik blokuje strzał zmierzający do bramki, ale po dobitce z 10m piłka ląduje już w siatce, obrona śpi...

38’ Arkuszewski wykłada piłkę na 15. metrze Wijasowi, który uderza nad bramką

43’ górna piłka Hołuba do Arkuszewskiego, który lekko strzela z boku w bramkarza

45’ strzał Olejnika z 17m tuż nad poprzeczką

46’ Konopski strzela z 16m w sam środek bramki

72’ Bielichowski szybkim wyjściem powstrzymuje zawodnika Neru, który ucierpiał w starciu i następuje kilkuminutowa przerwa w grze

91’ Hołub z Arkuszewskim biegną na spotkanie z bramkarzem, jednak ten pierwszy niedokładnie podaje i akcja kończy się tylko rzutem rożnym

90+2’ 1:2, dośrodkowanie Hołuba z rogu na krótki słupek zamienia na bramkę strzałem głową Olejnik [zobacz]

98’ rajd Konopskiego od środka boiska zakończony lekkim strzałem prosto w bramkarza

90+14’ 2:2, sędzia przedłuża mecz w nieskończoność, doliczył 8 minut za przerwę związaną z kontuzją i jeszcze aż 5 za inne przerwy w grze.. gdy wydawało się, że wreszcie zagwiżdże po raz ostatni dyktuje, ku wielkiemu zaskoczeniu wszystkich zgromadzonych na stadionie, bezpośredni rzut wolny dla Neru z linii pola karnego (powodem było pewne wulgarne słowo jednego z naszych piłkarzy, którzy od kilku minut coraz odważniej wyrażali swoje niezadowolenie z pracy arbitra), zawodnik Neru strzelił sprytnie po ziemi, piłka przeleciała pod murem i wpadła do bramki, po chwili „sprawiedliwy” zakończył spotkanie...